Nejoblíbenější lokality pro let balonem

Zažijte nejromantičtější okamžiky během vyhlídkového letu nad největšími krásami České republiky. Darujte svým blízkým originální zážitek, na který nikdy nezapomenou. Jedná se o velmi romantický zážitek, z koše balónu si prohlédnete ty nejkrásnější České památky i krásy naší přírody. Přinášíme vám přehled nejoblíbenějších lokalit pro let balonem v Čechách a na Moravě.Lety balonem

Let balónem Karlštejn

K nejoblíbenějším lokalitám vyhlídkových letů patří například okolí nádherného hradu Karlštejn. Při zážitku Let balónem Karlštejn si budete moci prohlédnout vápencové doly Malou i Velkou Ameriku, nejvýraznější stavby Prahy, a uvidíte také Karlštejn z perspektivy ptáků.

Let balónem Český ráj

Pokud si zvolíte vyhlídkový let horkovzdušným balónem nad Českým rájem, budete si moci prohlédnout nejen zříceninu hradů Trosky i Skály, ale také nádherná skalní města, například známé Prachovské skály. Pohled na Český ráj zalitý v slunečních paprscích, s čerstvým větrem ve tvářích a navíc z ptačí perspektivy je jedním z nejnádhernějších zážitků. Prohlédněte si toto malebné místo tak, jak ho vídají pouze ptáci.

Let balónem Vysočina

Na Vysočině se vám nabídne pohled na Českomoravskou vrchovinu i Jevišovickou pahorkatinu. Prohlédnete si mapu z řek, na které je Vysočina bohatá a podíváte se i na Železné hory. Vyhlídkové lety letadlem nad Vysočinou patří díky řadě chráněných oblastí a přírodních zázraků také k velmi vyhledávaným zážitkům.

Let balónem Konopiště

Pokud si vyberete let balónem  Konopiště, uvidíte z ptačí perspektivy všechna zákoutí nádherných zahrad zámkku Konopiště i blízké zříceniny. Podíváte se také na Slapy a spatříte i malebné městečko Benešov.

Ať už si vyberete jakoukoliv z lokalit, při letu horkovzdušným balónem zažijete okamžiky pohody, klidu a nadhledu. Nechte se unášet klidným větrem a zapomeňte alespoň na pár chvil na všechny své starosti.