Dárek k Valentýnu? No přece soukromý let balónem pro dva!

Hledáte opravdu romantický dárek, který byste mohli své přítelkyni darovat 14. února? Není snad nic romantičtějšího, než se společně vznést k oblakům a prohlédnout si krajinu z ptačí perspektivy. Pokud se vaše drahá polovička přímo nebojí výšek, soukromý let balónem pro dva je ten nejlepší dárek k Valentýnu!

U tohoto typu letu je možné zvolit si místo odletu dle vlastních preferencí. Samozřejmě je nutné domluvit se předtím s balonářem kvůli tomu, aby zjistil, jestli je místo vhodné pro vzlétnutí.

Vyberte proto pro tuto příležitost nějaké místo, které je pro váš vztah zvláštní či důležité. Máte nějaké oblíbené místo v přírodě, kde jste třeba měli první piknik? Pokud to se svojí partnerkou či partnerem myslíte vážně, můžete letu balónem využít také jako příležitosti k žádosti o ruku. Věřte, že na takový zážitek do konce života nezapomene! Lety balónem patří mezi nejkrásnější zážitkové dárky.

Co při letu balónem zažijete?

Nejprve je samozřejmě nutné balón k letu připravit, tedy ho vybalit a začít napouštět vzduchem, dále je třeba připevnit balónový koš a zkontrolovat jištění a další věci.  S touto fází příprav můžete pomáhat, pokud se vám bude chtít. Poté spolu s balónářem nastoupíte do koše a pomalu ne vznesete k oblakům. Let balónem trvá přibližně hodinu. Za tuto dobu stihnete uletět mezi deseti až patnácti kilometry vzdušnou čarou. Doprovod vám přitom bude dělat pozemní posádka, která se po skončení letu postará o váš přesun zpět na místo, odkud jste vzlétali.

Ano, je pravda, že let balónem nepatří mezi nejlevnější zážitkové dárky, ale na druhou stranu, chcete pro svoji lásku něco obyčejného, nebo něco, na co nezapomene do konce života? Valentýn přece není každý týden a tak stojí za zvážení, jestli pro jednou nevybočit ze stereotypů a nedopřát sobě i své lásce něco extra.