Let balónem Buchlov

Zážitek let balónem Buchlov je obohacený a ubytování v příjemném prostředí nově postaveného penzionu. Zážitek se odehrává v jižní Moravě v obci Břestěk, nedaleko hradu Buchlov, který určitě stojí za návštěvu.

Hrady byl postaven v první polovině třináctého století a měl sloužit jako obranná pevnost. Stavba se pyšní krásnou kaplí, která byla postavena na konci třináctého století. V hradu i na jeho zevnějšku najdete styly gotické, renesanční a barokní. Hrad byl oficiálně prohlášen za národní kulturní památku. Na hradě Buchlov můžete navštívit vyhlídkovou věž, kapli sv. Barbory a poté tři prohlídkové okruhy a to malý, velký a okruh pro děti. Hrad žije kulturou i různými akcemi a proto můžete narazit třeba na akce týkající se ukázek hradní kuchyně a nebo výstavu herbářů.

Let balónem Buchlov jako zážitkový dárek

Tento let balónem není omezen výškovým omezení ani směry letu, jak je tomu v jiných lokalitách a tak s vámi balonář může vzletět velmi vysoko. Před vzletem nachystá posádka balón ke vzlétnutí a pilot poučí pasažéry, jak se při letu chovat. Doba letu se průměrně pohybuje kolem jedné hodiny, ale vše závisí na rychlosti větru. Po přistání následuje slavnostní křest pasažérů a jejich převoz na ubytování.

Let balonem patří mezi zážitky odehrávající se ve vzduchu, podobně jako akrobatické lety, lety letadlem a nebo lety větroněm. Udělejte radost sobě a nebo svým blízkým a darujte zážitkové dárky!