Let balónem Karlštejn

Blíží se narozeniny nebo jiná příležitost někoho z Vašich blízkých a Vy si opět lámete hlavu, čím ho potěšit. Obligátní květina, bonboniéra, parfém, sportovní potřeba či láhev nějakého likéru, to vše už tu bylo. Vy přitom nechcete jen splnit společenskou konvenci, povinnost. Chcete svého blízkého opravdu potěšit a dát mu najevo, že Vám na něm záleží. Nemusíte darovat jen předměty. Co takhle darovat zážitky? Ať je Váš blízký romantická duše, ať je gurmán, příznivce zdravého životního stylu či techniky, nebo ocení adrenalinovou zábavu, naše zážitky se stanou jedinečným dárkem pro každého.

Pro romantické duše je ideální volbou let balónem. Vyhlídkový let balónem je skvělá příležitost obdivovat krásy naší země z ptačí perspektivy a poznat ta nejmalebnější místa u nás z nového úhlu pohledu, a to vše v romantické atmosféře, jakou zažili první vzduchoplavci. Jedno z nejkrásnějších míst, staroslavný hrad Karlštejn, najdete uprostřed překrásné přírody Českého krasu jen pár kilometrů od Prahy. Let balónem Karlštejn odstartuje nedaleko gotického hradu, jehož siluetu budete moci obdivovat hned po startu. Při letu objevíte i nečekané krásy dolní Berounky, klikatící se Českým krasem, nedotčenou přírodu hřebene Brd a nezapomenutelný pohled se Vám naskytne i na slavné vápencové lomy Velká a Malá Amerika a Mexiko. Po přistání Vás čeká slavnostní křest vzduchoplavce a dostanete pamětní list.

Let balónem Karlštejn obdržíte v luxusním dárkovém balení s osobním věnováním. Váš dárek se tak stane dárkem nezapomenutelným, na který bude obdarovaný dlouho vzpomínat. Zapomeňte na obligátní dárky z povinnosti a darujte něco opravdu od srdce. Objednejte si u nás let balónem a věnujte nezapomenutelný zážitek. Dáte víc, než si dovedete představit.