Let balónem pro dva

Jste pozvání na svatbu a pořád si lámete hlavu nad svatebním darem pro novomanžele? Pak jste správně navštívili náš internetový obchod. Mezi velice oblíbený svatební dar patří Let balónem pro dva.

Let balónem – to je zážitek na celý život! Vyzkoušejte, jaké to je vidět svět z ptačí perspektivy. Prohlédněte si krajinu tak, jak jste ji ještě nikdy neviděli. Můžete se odpoutat od země a pomalu se vznášet. Horkovzdušným balónem se budete vznášet po obloze.

Po krátkém seznámení s pilotem a posádkou, krátkých přípravách a nafouknutí balónu, odletíte. Samotný let balónem trvá zhruba 1 hodinu. Čeká Vás úžasný let balónem rychlostí větru, ve směru větru, ve výšce 50 – 250 m. Let balónem je bezpečný a pohodlný. Během letu můžete fotit i natáčet. Zažijete nejen let balónem, ale i nafukování balónu a závěrečný tradiční křest.

Zúčastnit se letu balónem může kdokoliv, jenom ženám v těhotenství se let balónem nedoporučuje. Doporučuje se sportovní a pohodlné oblečení. Nemusíte se oblékat tepleji, než je venkovní teplota. Let balónem nabízíme v různých lokalitách, tu si obdarovaní vyberou při samotné rezervaci.

Zážitkový certifikát obdržíte v krásné červené krabičce, která je převázána světlými stužkami. Uvnitř krabičky je zážitkový certifikát s průvodním dopisem. Na průvodním dopise je uveden popis celého zážitku, informace k rezervaci a platnost certifikátu. Nemusíte si tudíž dělat starosti s balením dárku.

Let balónem pro dva je ideální svatební dar pro novomanžele. Společný let balónem bude pro novomanžele jistě krásný zážitkovým dárkem.