Let balónem

Rádi byste udělali radost někomu blízkému, přátelům, rodině nebo sami sobě? Darujte vyhlídkový let balónem. S tímto dárkem budete mít určitě úspěch. Let balónem je ideální dárek pro všechny věkové kategorie.

U nás obdržíte poukaz na let balónem již v dárkovém balení společně s průvodním dopisem, na kterém bude vytištěné Vaše osobní věnování a všechny informace o zážitku. Zážitek tak bude připraven k předání.

Prožijte nezapomenutelné chvilky při romantickém a dobrodružném zážitku – let balónem! Pilotem budete nejdříve poučeni o chování během letu a o bezpečnostních podmínkách a po nastoupení do koše nastává Váš let balónem. Délka letu je asi 1 hodina. Jakou délku uletíte, závisí na povětrnostních podmínkách. Po přistání budete slavnostně pokřtěni a pilot Vám vystaví pamětní list.

Pro let balonem nabízíme lokality po celé České republice: Praha – Konopiště, Karlštejn, Český ráj, Plzeň, České Budějovice, Český Krumlov, Hluboká nad Vltavou, Tábor, Telč, Chrudim, Ústí nad Orlicí, Brno – Kraví Hora, Brno – Přehrada, Buchlov – louka pod hradem, Uherské Hradiště – u zimního stadionu, Kunovice – letiště, Zlín – pod velkým kinem, Břestek – u fotbalového hřiště, Smraďavka – lázně Leopoldov, Ostrava (výstaviště Černá louka), Ostrava (Frýdek – Místek), Ostrava (Stará Bělá), Pálava, Olomouc. Přesné místo startu v dané lokalitě určí pilot.

Let balonem je vhodný jako dárek ke sv. Valentýnu, narozeninám i k jiným slavnostním událostem. Let balónem je vhodný i pro osoby, které milují adrenalin a rádi rozšiřují své zkušenosti v oblasti – adrenalinové zážitky. Tento zážitek nabízíme také jako dárek pro dva – Let balónem pro dva, který je vhodný jako dárek pro novomanžele. Udělejte sobě nebo svým blízkým a známým radost!