Co vám přinese let balónem?

Láká vás vyzkoušet let balónem, ale stále se nemůžete rozhodnout? Přečtěte si následující článek o tom, co vám může tento zážitek při nést nového!

Přečtěte si také o nejrůznějších adrenalinových zážitcích, třeba se pak pro nějaký rozhodnete.

Poznáte nové lidi

Seznámíte se s profesionálním balónářem, člověkem, který se balónovému létání věnuje většinu svého života. Zažijete úplně novu situaci, nové emoce a budete nadšeni. Pokud využijete možnosti letu balónu ve dvou, budete moc tento originální zážitek sdílet s někým blízkým. Nezapomeňte si s sebou vzít fotoaparát nebo kameru, abyste si vzpomínky zachovaly i na později.

Překonání strachu z výšek.

Pokud bojujete se strachem z výšek, můžete ho zkusit pokořit touto formou. Jestli se na poslední chvíli rozhodnete zážitek neabsolvovat, nikdo vás nutit nebude, ale je třeba počítat s tím, že vám nárok na zážitek propadne.

Hledáte originální dárky k narozeninám? Podívejte se sem!

Rozhled do krajiny

Porozhlédnete se do krajiny tak, jak mohou jen ptáci. Létání balónem je možné jak v oblíbených lokalitách nad zámky, tak třeba nad krásnou krajinou Pálavy.

Neobvyklý zážitek

Zážitkový let balónem trvá přibližně hodinu, vše závisí na rychlosti a teplotě vzduchu. Za hodinu letu stihnete uletět deset až patnáct kilometrů vzdušnou čarou. Celou dobu letu sleduje let balónu pozemní skupina, která pak posádku dopraví zpět na místo vzletu. V některých lokalitách je balónové létání omezené kvůli hustému provozu ve vzduchu. Třeba kolem Karlštějnu bývá ve vzduchu husto, v místech po České republice, která nejsou tolik turisty oblíbená, s vámi může balonář vzlétnout třeba o něco výš a nemusí tolik respektovat přísná letová pravidla. A navíc si užijete krásné  výhledy do krajiny.

Hledáte zážitkové dárky? Inspirujte se na těchto stránkách!