Darujte svým blízkým let balónem jako dárek!

let_balonem_D

Není nic hezčího než se podívat na svět tak, jak ho mohou vidět ptáci. Let balónem pro dva je jeden z nejhezčích zážitkových dárků, který můžete pro své blízké vybrat.Pokud se tedy vaši blízcí nebojí výšek, právě jste pro ně našli ideální dárek, na který do konce života nezapomenou.

Zážitkový let balónem

Před začátkem letu je třeba připravit balón, koš a další potřebné věci. Toho se účastníci zážitku účastnit mohou, ale nemusí, záleží jen na jejich volbě. Pak nastoupí posádka spolu s balonářem do koše a pomalu se vznesou do oblak. Není třeba se něčeho bát, balónáři zvládají řízení balónu výborně, jedná se o profesionály, kteří museli složit úspěšně řadu těžkých zkoušek a odlétat dost letů předtím, než mohli začít létat sami.

Let balónem sice není adrenalinovým zážitkem, ale na druhou stranu je opravdu poetickým zážitkem, který se v životě opakuje třeba už jen několikrát. Za hodinu letu stihne balón uletět deset až patnáct kilometrů vzdušnou čarou. Vše záleží také na rychlosti a teplotě vzduchu. Po celou dobu, co je balón ve vzduchu, na něj ze země dohlíží posádka v autě, která sleduje jeho letovou trasu.

Hlavně nezapomenout kameru!

Do balónu je možné si s sebou vzít fotoaparát nebo kameru. Určitě doporučujeme! Na tento zážitkový dárek jistě budete chtít mít vzpomínky! Po přistání se posádka balón setká s pozemní posádkou. Účastníci letu jsou na místě slavnostně pokřtěni a na památku dostávají certifikát svědčící o absolvování letu balónem. Následně je pozemní posádka dopraví zpět na místo vzletu.

Po letu si obdarovaní mohou společně odpočinout třeba v pivních lázních. Tato neobvyklá lázeňská procedura je dnes rozšířena po celé České republice a těší se velké oblibě u mužů i žen.