Let balónem Brno

Let balónem se řadí k vůbec nejoblíbenějším zážitkům, který si svou oblibu drží jak u osob toužících po nevšedním pohledu na svůj rodný kraj, tak také u zamilovaných párů, které si chtějí na netradičním místě vychutnat několik společných chvil klidu a romantiky. Let balónem vám umožní oprostit se od všech starostí, které na vás číhají v uspěchaném světě a vychutnat si okamžiky klidu a pohody vysoko ve vzduchu.

Jedinečný výhled na okolí největšího moravského města vám nyní umožní prožít atraktivní zážitek Let balónem Brno. Tento zážitek zahrnuje celkem jednu hodinu trvající let, před jehož započetím absolvujete přípravu a budete svědky příprav balónu k odletu. Poté již nastoupíte do koše a začíná nezapomenutelný let, během kterého si budete moci vychutnávat ojedinělou atmosféru, kterou nikde na zemi nezažijete. Obvyklá vzdálenost, kterou balón urazí, se pohybuje mezi 10 – 15 kilometry.

Let balónem Brno je zakončen slavnostním předáním pamětního listu o absolvování tohoto jedinečného zážitku a poté jsou pasažéři doprovodným vozem dopraveni zpět na místo startu či jinam dle domluvy.

Zážitek Let balónem Brno můžete absolvovat či tento zážitek darovat jak jednotlivcům, tak také zamilovaným párům, kterým umožníte prožít nezapomenutelné chvíle na silně netradičním místě. Objednávejte u ověřené agentury na zážitky, Esennce s.r.o.