Let balónem jako dárek pro přítelkyni

Budete se svojí přítelkyní slavit významné výročí vztahu? Hledáte nějaký originální dárek, který by ji doslova ohromil? Chcete jí darovat opravdu exkluzivní dárek a na penězích vám až tolik nezáleží? let-balonem-2Pokud se vaše přítelkyně nebojí výšek, můžete pro vás oba zařídit romantický let balónem. Zážitky jako dárek se právě pro tyto příležitosti perfektně hodí. Společné zážitky a společné vzpomínky vztah jen oživí a posílí.

Při některých letech balónem si můžete dokonce vybrat místo, odkud budete vzlétat. Musíte o tom samozřejmě informovat balonáře a společně se dohodnout, jestli e místo pro vzlet vhodné a bezpečné. Můžete vybrat třeba nějaké vaše oblíbené místo, kam s přítelkyní rádi chodíte na procházky a nebo vás oba k němu vážou společné vzpomínky.

Zajímavým, ale ne tolik romantickým, je praktický zážitkový dárek škola smyku.

Průběh letu balónem

Před vzletem je třeba připravit balón, koš a začít napouštět balón horkým vzduchem. S přípravami před vzletem můžete pomáhat, pokud se vám bude chtít. Poté všichni nastoupí do koše a vnesou se k nebesům. O řízení letu balónu a bezpečnost posádky se stará po celou dobu letu balonář. Na účastnících letu je jen užívat si nádherný pohled do krajiny. Je možné si s sebou vzít fotoaparát nebo kameru a let tak zaznamenat. Po celou dobu letu balón také sleduje pozemní posádka. Let balonem trvá přibližně hodinu, za kterou se stihne uletět mezi deseti až patnácti kilometry vzdušnou čarou. Po přistání pak pozemní posádka převeze účastníky zážitku zpět na místo vzletu.

Jestli tedy chcete svoji přítelkyni překvapit originálním a nezapomenutelným zážitkovým dárkem, zvolte určitě let balónem. A jestli třeba vaší drahou polovičku zajímají spíše adrenalinové zážitky, nechte se inspirovat jimi, jejich bohatou nabídku najdete třeba na Esennce.cz.