Let balonem Vánoční dárek

 

V průběhu října to vždycky všechno začíná. O čem je řeč? Přeci o předvánočních přípravách. Při procházce městem na nás z výloh blikají barevné vánoční stromky, zlaté hvězdy a krásně zabalené balíčky dárků. Ať chceme nebo ne, vánoční atmosféra je téměř všude a ovlivňuje nás. My si brzy začneme dělat starosti s tím, že ještě nemáme nakoupené dárky pro své nejbližší a že vlastně vůbec nevíme, co jim letos nadělíme. Ano, zřejmě skončíme u knihy se zajímavým obalem nebo hezkým svetříkem (přičemž budeme doufat, že jsme trefili správnou velikost).

Zapomeňte na ony nudné dárky, které vaši blízcí dostanou i bez vás. Máme pro vás lepší nápad. Ty pravé vánoční dárky, na něž vaši příbuzní ani přátelé jen tak nezapomenou, jsou zážitky. Stále nevíte, o čem je řeč? Budeme konkrétnější. Zamyslete se nad tím, zda máte v rodině nebo mezi přáteli někoho, kdo miluje přírodu a romantiku zároveň. Našli jste někoho takového? Pak bude pro něj tento dárek jako stvořený. Darujte mu vyhlídkový let balónem.

Jedná se o dárek k vánocům, ze kterého bude náš obdarovaný jistě nadšený. Ba co víc. Sám si může lokalitu, nad kterou se bude vznášet, vybrat. Nabízíme taková krásná místa, jako je Praha, Tábor, Ostrava či impozantní hrad Karlštejn nebo romantický zámek Konopiště. Možností je vskutku mnoho.

Samotný let je dlouhý přibližně hodinu. Pasažér při něm může fotografovat a filmovat, co hrdlo ráčí, nebo se jen může oddávat volnosti a kouzlu míst pod sebou. Po přistání je pokřtěn a získává pamětní list.

Let je velmi bezpečný a zúčastnit se ho může každý s výjimkou těhotných žen, kterým tento zážitek není příliš doporučován.

Pokud toužíte darovat někomu ze svých blízkých nádherný zážitek, pak neváhejte a věnujte mu jako vánoční dárek vyhlídkový let balónem. Jedná se o nezapomenutelný zážitek.