Let balónem Ostrava

Proleťte se nad Ostravou v horkovzdušném balónu a zažijte netradiční pohled na toto město, který se vám na dlouhá léta vryje do paměti. Tuto jedinečnou příležitost vám nyní nabízí atraktivní zážitek Let balónem Ostrava.

Zážitek Let balónem Ostrava vám umožní prožít celou jednu hodinu trvající vyhlídkový let v horkovzdušném balónu nad územím Ostravy a blízkém okolí tohoto města. Budete tak mít dostatek času si vychutnat všechny netradiční pohledy na tento kraj, které jen tak někdo nespatřil. Během hodinového letu horkovzdušný balón běžně urazí přibližně 10 – 15 kilometrů. Ještě před započetím samotného letu budete mít možnost se zapojit do předletových příprav balónu.

Po skončení zážitku Let balónem Ostrava vám pilot balónu vystaví speciální pamětní list, který vám bude navždy připomínat tento jedinečný zážitek. Zpět na místo startu či jiné místo dle domluvy vás dopraví doprovodný vůz, který po dobu zážitku sleduje trasu horkovzdušného balónu.

Start horkovzdušného balónu při zážitku Let balónem Ostrava se může uskutečnit na třech různých místech v okolí tohoto města. Patří sem výstaviště Černá louka v Ostravě, Stará Bělá a Frýdek – Místek.

Pokud toužíte po romantickém letu balónem spolu se svým nejbližším, tak vás zajisté uspokojí zážitek Let balónem Ostrava pro dva. Nejen lety balónem vám přináší firma Esennce, specialista na zážitky.