Let balónem Praha

Přáli jste si někdy uniknout od všech problémů, zapomenout na stres, který vás v běžném životě neustále svazuje, a vychutnat si tak trochu jiný pohled na svět? Tak v tom případě máte nyní zcela jedinečnou možnost, jak si toto přání vyplnit, načerpat novou energii a zároveň zažít nezapomenutelný zážitek. To vše vám totiž umožní populární let v horkovzdušném balónu.

Jedním z míst, kde můžete tento nezapomenutelný zážitek podstoupit, je také blízké okolí hlavního města České republiky, kterým je samozřejmě Praha. Zážitek Let balónem Praha startuje z nedalekého Konopiště a samotný let balónem trvá přibližně jednu hodinu. Vzdálenost, kterou balón při svém letu urazí, se pohybuje mezi 10 a 15 kilometry. Budete tak mít dostatek času vychutnat si pohled na okolí našeho překrásného hlavního města.

Po skončení zážitku Let balónem Praha obdržíte pamětní list o absolvování tohoto zážitku, který vám bude dlouho připomínat tyto jedinečné chvíle. Zpět na místo startu či v případě domluvy i jinam vás dopraví doprovodné vozidlo, které bude sledovat balón během letu. Let balónem patří mezi na které se nezapomíná.

Zážitek Let balónem Praha mohou absolvovat jak jednotlivci, tak také dvojice, které chtějí po svém boku prožít nezapomenutelné chvíle plné romantiky, v rámci jedinečného zážitku Let balónem Praha pro dva.