Luxusní let balónem pro dva

Let balonem je zážitek sám o sobě. Když se k němu ale přidá piknik a lokalitu, odkud se balon vznese můžete vybrat vy, věřte, že půjde o něco opravdu nezapomenutelného. Je pravda, že lety balonem nepatří mezi nejlevnější zážitkové dárky. Na druhou stranu se tento zážitek může hodit jako dárek k opravdu výjimečným příležitostem.

Lokalitu vzletu vybíráte vy

Zážitek luxusní let balonem pro dva, je dárek, který se přizpůsobí vašim představám. Výběr místa, odkud balón vzlétne, je totiž jen na vás. Je tu ale podmínka konzultace vámi vybraného místa s dodavatelem. Horkovzdušné balony vzlétají těsně po rozednění a nejpozději dvě hodiny před soumrakem, denní doba je pro ně nejlepší svými klimatickými podmínkami. Balonář také zhodnotí, jestli je místo ke startu vhodné a bezpečné. Nebojte se ale nějaké ostré konfrontace, všichni vám budou chtít vyjít vstříc a domluvit se tak, aby byly obě strany spokojené.

Piknik ve formě snídaně si užijete, než se vznesete do oblak. Po jídle následuje příprava balónu k letu, pomáhat můžete a nemusíte, podle toho jak se vám bude chtít. Samotný let trvá jednu hodinu a za tuto dobu stihnete urazit deset až patnáct kilometrů. Hodně závisí na rychlosti větru. Po celý let vás bude doprovázet pozemní posádka. Celé trvání zážitku můžete fotit a natáčet a proto doporučujeme, abyste si s sebou vzali minimálně fotoaparát, protože tak krásnou a neobvyklou zkušenost určitě budete chtít zdokumentovat. Po přistání vás pozemní posádka doveze zpět na místo, odkud jste vzlétli. Na památku dostanete certifikát o absolvování letu a budete slavnostně pokřtěni.

Darujte zážitky jako dárky!

Pokud jste ještě nikdy zážitkový dárek nikomu nedávali, nebojte se, je to jednoduché a pokud zvolíte ten správný e-shop, tak budete spokojeni nejen vy, ale hlavně ten, pro koho jste dárek kupovali. Na internetových stránkách Esennce.cz, agentury na zážitky s dlouholetou tradicí, jistě vyberete vhodný dárek pro každou příležitost. Vybírat můžete od adrenalinových zážitků po zážitky probíhající ve vzduchu, relaxace, masáže a víkendové pobyty. Neváhejte, je to vážně snadné a nabídka je bohatá!