Romantický let balónem pro dva

Uvažujete o zpestření vztahu? Zkuste nějaký originální zážitek! Pokud se vaše druhá polovička zrovna nebojí výšek, romantický let balonem pro dva je pro tuto příležitost jako stvořený.Pokud se vám let balonem nezdá vhodný, vyberte nějaký lepší v zážitkové agentuře! Vybírat můžete od gurmánských, přes víkendové pobyty až po wellness.

Výhodou je, že můžete zvolit místo, které je pro vás nějakým způsobem důležité. Co třeba nějaké oblíbené místo, kam rádi společně chodíte na procházky. Vzletové místo je samozřejmě nutné prodiskutovat s pilotem balonu, aby byl vzlet bezpečný. Startuje se vždy po východu slunce nebo dvě hodiny před západem slunce. Přes den jsou prostě nejpříznivější letové podmínky pro horkovzdušný balon.

Osazenstvo balónu čítá pouze vás dva a pilota, lokalitu letu budete navrhovat vy a bude později konzultována s dodavatelem a balonářem. Pokud se na místě vyskytne počasí nevhodné ke startu balonu, bude vzlet proveden na nedalekém – vhodnějším místě. Přece jen je třeba myslet na bezpečnost i u vyhlídkových letů!

Darujte své drahé polovičce zážitek, na který nepůjde zapomenout!

Let balonem trvá přibližně hodinu, za kterou stihnete uletět deset až patnáct kilometrů. Samozřejmě let závisí na rychlosti větru. Po letu jsou účastníci slavnostně pokřtěni a dostanou pamětní list. Pozemní doprovod je doveze na místo vzletu. Doporučené oblečení je sportovní a pevné boty.  Při letu můžete točit i fotit a získat tak fotky nebo film, který vám tento neobyčejný zážitek bude připomínat.

O bezpečnost se bát nemusíte. Balónář musí vlastnit letecký průkaz, který je poměrně náročné získat. A složení zkoušek předchází mnoho hodin praktického letu a samozřejmě i teoretické znalosti. Balon a další vybavení také prochází pravidelnými kontrolami. A o vaši bezpečnost se stará také pozemní tým, který vás při vašem letu doprovází.

Vybírejte ty nejkrásnější zážitky na internetových stránkách Esennce.cz!