Tip na originální dárek: darujte let balonem!

Darujte někomu z vašich blízkých možnost vznést se do oblak. S možností letět darujete příležitost odpoutat se od problémů a starostí všedních dní. Darujte pohled na svět z ptačí perspektivy, na let bude dohlížet zkušený balónář a tak se není čeho bát.

Průběh letu balónem

Držitel certifikátu si sám určí, z jaké lokality chce letět, může se zúčastnit příprav letu. Před letem pilot poučí pasažéry, jak se v balónovém koši při letu chovat. Průměrná délka letu je jedna hodina, za kterou se stihne překonat vzdálenost deset až patnáct kilometrů.Vše závisí na rychlosti větru a počasí. Pozemní doprovod sleduje posádku a po přistání obdarovaného dopraví zpět na místo odletu, nebo kam bude potřebovat. Vše záleží na společné domluvě.

Pokud si myslíte, že let balónem bude levný, mýlíte se, cena letu balonem pro jednu osobu se pohybuje kolem šesti tisíc. Pokud ale víte, že někdo z vašich blízkých po letu touží, složte se na tento zážitkový dárek dohromady se společnými kamarády. Někdy je jeden promyšlený hromadný dárek lepší než několik ohraných jistých dárků.

Informujte se o dalších zážitkových dárcích, nebo si přečtěte něco o adrenalinových zážitcích. Darovat zážitky jako dárky je v dnešní době silný trend. Je to jednoduché, rychlé a originální.